Чому не відбувається діаграма?

Цей розділ містить 11 Відповіді, має 6 голосу, і була оновлена ​​по  Ілля Hodiy 1 рік, 5 місяці назад.

• Автор
     ElenaK1975 
    Учасник

Спробував кілька разів, щоб завантажити схему “Весняні іриси” від Riolis. На пошту приходить посилання, Завантажити, завантаження файлу з'являється, і розпакувати його неможливо. Пише “Файл-це файл пошкоджений або хибний формат. Те ж саме зі схемою “Глінтвейн”. Гроші віднімається з її гаманець. Як завантажити схем?

SIMONA1O7 
    Учасник

Олена,доброго часу доби!У мене та ж історія,гроші, видалено,і я ніколи не отримав ключів(((Скажіть,Ви могли б вирішити цю проблему? Сподівався відповісти на вашу тему,але,жаль,порожній(((Дякую вам заздалегідь і Вибачте за біда.

ElenaK1975 
    Учасник

Добрий вечір! Технічна підтримка сайт сказав, вони мають всі завантажені і відкрито, і немає проблем. І я намагався на 3-х комп'ютери і ніде не відкриє завантажений файл. Довелося користуватися сайтом “Однокласники”. Став завантажити безкоштовно, у вікні, що відкрилося вибрав піктограма сайту однокласників і штовхнув “Частка”. Так завантажити одну схему, а потім ще трохи, на мій погляд, шматки 8-9. Знову ж таки прохання поділитися через однокласників. Всі відкриті схеми без проблем у той час.

Ілля Hodiy 
    Keymaster

Шановні користувачі сайту! Так, підтвердьте, Коли заплатив завантаження схемах деякі проблеми вишивка. На даний момент все має працювати. Якщо щось іде неправильно на форумі або напишіть мені через особистий кабінет. Якщо ви залишили гроші з особового рахунку, але на схему невдалої завантажити написати мені в вечора грошей на особовому рахунку повернемо.

yelena2364@Mail.ru 
    Учасник

Добрий день! Не могу скачать схему Риолис -Георгины!!!! Просит поделиться через Одноклассники-но окно не открывается для ввода логина и пароля на одн. Допоможіть, будь ласка!!!

Ілля Hodiy 
    Keymaster

Только что проверил всё работает. Попробуйте другой браузер, наприклад, goole chrome.

Руслана 
    Учасник

Добрий вечір ,подскажите что не так : в окнеНажмите на одну из социальных кнопок ниже. И схема вышивки будет доступна для скачивания”- нажимаю на кнопку Одноклассники , не открывается окно , чтоб поделиться , тоже происходит с кнопкой ВК.

Ілля Hodiy 
    Keymaster

Отключили временно скачивание через социальные кнопки попробуйте вновь

Доброго часу доби!скачала схему Поцелуй Риолис, а она не открывается. Программка CSSaga пишет, что файл вышивки в архиве отсутствует. Прочитала комментарии выше скачала черезподелитьсяв соц сети результат тот же нет файла в архиве.

Ілля Hodiy 
    Keymaster

Зачем Вам Программка CSSaga распакуйте архив с вышивкой в ней сканированная схема вышивки.

У меня схема есть оригинальная бумажная из набора, но с планшета по программе шить быстрей и удобней ))) скажіть, будь ласка, схемы с этого сайта Stitch art совместимы с программой Cross stitch saga или crosti ( формат xsd) или не совместимы?)

Ілля Hodiy 
    Keymaster

Потрібно дивитися, Цей архів. В каждом архиве лежит бумажная схема (скан оригинальной), так же может присутствовать файл XSD (Смотрит что находится в архиве:)

Перегляд 12 повідомлень - 1 через 12 (з 12 загальне)

Ви повинні увійти в систему, щоб відповісти на цю тему.

Написати нам листа

У Вас є якісь питання чи пропозиції? Пишіть. Ми постараємося зробити сайт ще краще і зручніше.

Відправка
2012-2014 © www.StitchArt.net - Все про вишивку хрестом

Всі схеми надані виключно в ознайомлювальних цілях для оцінки складності роботи. Вони не є точною копією оригінальної схеми. Схеми не підлягають комерційному поширенню, після скачування на свій комп'ютер і ознайомлення, рекомендуємо їх видалити.

Дизайн: www.StitchArt.net - Схеми вишивок на будь-який смак
Яндекс.Метрика
Авторизація
*
*
Увійти за допомогою: 
*
*
*
Увійти за допомогою: 
Пароль покоління

Увійти за обліковими даними