Search schéma Luca-S B477 «Winter Sunset"

Táto téma obsahuje 5 Odpovede, má 4 hlasy, a bol naposledy aktualizovaný  Natali a Igor 5 rokov, 1 mesiac pred.

• Autor
     sumchanka 
    Člen

Dobrý večer. 🙂 Сначала хотелось бы сказать огромное спасибо создателям сайта! 🙂
    Som veľmi dlhú dobu sa snaží nájsť schéma pre Vyšívacie sada Luca-S B477 «Winter Sunset", но нашла только компьютерную разработку но она больше оригинала и нитки в програме не в DMC 🙁 Помогите если это возможно
    n6kw7-477_copy-3.jpg

Elena Dudolad 
    Člen

Tiež som naozaj chcete nájsť túto shemku v LCA!Pomoc!Vopred ďakujem!

Lilit09 
    Člen

A grafika a PM s nitkami Angkor,Možno, že spoločnosť pracuje len s nimi. Ale myslím, že,že táto požiadavka už nie je relevantná. Pozerám sa na číslo-3month. Mám to ako v grafike a v Moldavsku,ale nite Angkor.

Lilit09 
    Člen

oops!

Natali a Igor 
    Člen

Prosím, pomôžte! Stiahol som si schému pár, ale izby nemajú závit. Iba image. Prosím, napíšte čísla používané v tomto vlákne výšivky. Vopred ďakujem!

Natali a Igor 
    Člen

Prosím, pomôžte! Stiahol som si schému pár, ale izby nemajú závit. Iba image. Prosím, napíšte čísla používané v tomto vlákne výšivky. Vopred ďakujem!

Zobrazenie 6 Príspevkov - 1 cez 6 (z 6 celkom)

Musíte byť prihlásený k odpovedi na túto tému.

Napíšte nám

Máte nejaké otázky alebo návrhy? Kontakt. Budeme sa snažiť, aby miesto ešte lepšie a pohodlnejšie.

Odoslanie
2012-2014 © www.StitchArt.net - Všetko o krížovým stehom

Všetky okruhy sú poskytované len na informačné účely posúdiť zložitosť práce. Oni nie sú presná replika pôvodného režimu. Schémy nie sú predmetom obchodného distribúciu, po stiahnutí do počítača a preskúmanie, odporúčame ich odstránenie.

Design: www.StitchArt.net - Schémy výšivky pre všetky chute
Яндекс.Метрика
Povolenie
*
*
Prihlásiť sa: 
Registrácia
*
*
*
*
Prihlásiť sa: