Πώς να μετατρέψετε κλωστές ραφής?

Αυτό το θέμα περιέχει 1 reply, έχει 2 φωνές, και ενημερώθηκε για τελευταία φορά από τον  Ilya Hodiy 1 μήνας, 4 εβδομάδες πριν.

• Συγγραφέας
     JoAnn Ντίαζ 
    Συμμετέχων

Καλή μέρα, Χαίρομαι πολύ που είμαι μέλος αυτής της Κοινότητας σε απευθείας σύνδεση. Αγαπώ πραγματικά crosstitching, Ξεκίνησα αυτό το σκάφος πριν από είκοσι χρόνια, Θυμάμαι ότι είμαι δεκαεπτά ετών το. Πρώτο έργο μου μια μονόχρωμη “Το μάτι του Ιησού Χριστού”.

Θα είμαι πολύ ευτυχής εάν κάποιος θα με βοηθήσει να μετατρέψετε τις κλωστές ραφής ορισμένων από τα καθεστώτα εδώ. Επειδή στη χώρα μου έχουμε μόνο τα θέματα/κλωστή DMC. Είμαι σε δέος ότι είδα υπάρχει τόσα πολλά είδη από νήματα, Είμαι ελπίζοντας ότι μια μέρα θα δοθεί μια ευκαιρία να κατέχουν μερικά από αυτά τα νήματα.

Ευχαριστώ.

JoAnn, Φιλιππίνες.

Ilya Hodiy 
    Keymaster

You need to use the translation table threads Muline.

Μετατροπή νήμα Πίνακας ράψιμο

Προβολή 2 Μηνύματα - 1 μέσω 2 (του 2 σύνολο)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα.

Γράψτε μας

Έχετε απορίες ή προτάσεις? Επαφή. Εμείς θα προσπαθήσουμε να κάνουμε το site ακόμα καλύτερα και πιο άνετα.

Αποστολή
2012-2014 © www.StitchArt.net - Όλα για σταυροβελονιά

Όλα τα κυκλώματα παρέχονται αποκλειστικά για ενημερωτικούς σκοπούς να εκτιμήσει την πολυπλοκότητα της εργασίας. Δεν είναι ένα ακριβές αντίγραφο του αρχικού καθεστώτος. Τα καθεστώτα που δεν υπόκεινται σε εμπορική διανομή, μετά τη λήψη στον υπολογιστή σας και την κριτική σας, σας συνιστούμε να τα αφαιρέσετε.

Σχέδιο: www.StitchArt.net - Σχέδια κεντήματα για όλα τα γούστα
Яндекс.Метрика
Εξουσιοδότηση
*
*
Συνδεθείτε με: 
*
*
*
*
Συνδεθείτε με: 
Δημιουργία κωδικού πρόσβασης